Všeobecná sestra

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Nástup možný dle dohody. Doba určitá 1 rok.
Co u nás budete dělat:
- vykonávat zdravotní, ošetřovatelskou, rehabilitační a výchovnou péči o osob s mentálním postižením kombinovaným s tělesným postižením

Co od Vás požadujeme:
- minimálně střední odborné vzdělání s maturitní zkouškou v oboru všeobecná sestra,
- zdravotní způsobilost, očkování proti hepatitidě typu B dle § 9, vyhlášky 537/2006, Sb.
psychickou i fyzickou připravenost k výkonu práce s lidmi s mentálním postižením, zdravotní stav umožňující práci s lidmi s omezením pohybu,
- pozitivní přístup, empatii, komunikativnost, flexibilitu, odpovědnost, asertivitu, samostatnost,
- znalost práce s počítačem, administrativní a organizační dovednosti,
- připravenost dále se rozvíjet a vzdělávat,
- profesionální přístup k práci,
- bezúhonnost.

Výhodou je:
- praxe v oboru,
- znalost rehabilitačních metod.

Co Vám nabízíme:
- Zázemí v oboru dobře profilované organizace,
- stabilní zaměstnání s platovým ohodnocením dle platné legislativy (nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě), po zkušební době možnost navýšení o osobní ohodnocení,
- pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností změny na dobu neurčitou,
- 6 týdnů dovolené,
- cenově zvýhodněné stravování,
- příspěvek na produkty spoření na stáří a benefitní karta na kulturní a sportovní vyžití,
- možnost seberealizace a profesního růstu.

V případě zájmu zasílejte e-mailem na adresu: personalni@klic-css.cz, nebo poštou či osobně na adresu: Klíč - centrum sociálních služeb, p. o., Dolní Hejčínská 50/28, 779 0

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Klíč - centrum sociálních služeb, příspěvková organizace

Adresa:
Dolní hejčínská 50 ,77900