Měrový technik

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Osobní schůzku je nutné předem telefonicky nebo emailem domluvit.
Náplň práce:
- Měření dílů pomocí 3D stroje , optického zařízení , základními měřícími pomůckami (mikrometr , vál.kalibry , koncové měrky , výškoměry , posuvné měřidla , odchylkoměry)
- Zpracování a vyhodnocení změřených dat - tvorba měrových protokolů
- Konzultace výsledků měření se zákazníkem popř. projektovým týmem
- Kalibrace měřících zařízení

Požadavky:
- SOU / SŠ - ideálně technického směru
- Praxe v oblasti měření dílů v automotive - 2 roky (ideálně)
- Znalost měření dílů na 3D stroje , optického zařízení , základními měřícími pomůckami (mikrometr , vál.kalibry , koncové měrky , výškoměry , posuvné měřidla , odchylkoměry)
- Vynikající orientace ve výkresové dokumentaci
- Komunikativní znalost AJ
- Řidičský průkaz skupiny B

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: EUROSTYLE SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o.

Adresa:
Oldřichovská 1437 ,34701