Stavební a provozní elektrikář

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

pracoviště Holešov
- elektroinstalace a servis na stavbách v ČR
- Požadavky: ŘP skupiny B, aplikace projektové dokumentace v praxi, instalace elektrotechnických zařízení (vyhl. č. 50/78, § 6), základy práce na PC (kancelářské aplikace)
- Výhody: stravovací paušál, příspěvek na ŽP a penzijní připojištění, systematické profesní vzdělávání
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: zeleznikova@satturn.cz

Požadavky na pracovníka:

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.

Adresa:
Dlažánky 305 ,76901
Internet:
www.satturn.cz

Reagovat na nabídku Stavební a provozní elektrikář