Pracovník elektroúdržby se zaměřením na stroje a roboty

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

- Máš vzdělání se zaměřením na elektro, nejlépe SOŠ/SOU?
- Máš odbornou způsobilost pro činnosti dle NV 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle § 6 + § 19 zákona 250/2021 (dříve § 5, 6 vyhl. 50/78)?
- Máš schopnost číst a orientovat se v elektro dokumentaci?
- Máš týmový přístup a jsi manuálně zručný?
- Máš schopnost pracovat samostatně a ochotu pracovat v nepřetržitém provozu?
Co u nás budeš dělat?
- Provádět elektro opravy výrobních strojů, zařízení a budov,
- řešit diagnostiku, nastavovat a opravovat robotická zařízení,
- účastnit se preventivních prohlídek výrobních zařízení,
- aktivně se podílet na rozvoji informačního systému pro řízení údržby,
- v rámci své odbornosti budeš řešit instalaci, zapojování el. zařízení a odstraňování revizních závad.

Zaměstnanecké výhody:
- nabízíme zajímavé finanční ohodnocení;
- dostaneš pololetní odměny;
- a taky příspěvek na penzijní připojištění;
- budeš mít 25 dní dovolené;
- k tomu ještě dotované stravné;
- pořádáme firemní akce i pro rodinné příslušníky;
- poskytujeme bezúročné půjčky aj. benefity

POZN: Zájemce se hlásí tel. nebo e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Kovárna VIVA a.s.

Adresa:
Vavrečkova 5333 ,76001

Reagovat na nabídku Pracovník elektroúdržby se zaměřením na stroje a roboty