projektanti dopravních staveb

Obor:
Věda a výzkum,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Kontakt: tel.: 261102255 , 9-16 hodin, e-mail: kristina.schmiederova@sweco.cz

Vaší náplní práce bude: Tvorba výkresů projektové dokumentace pro silniční a dálniční stavby Práce na českých i zahraničních infrastrukturních projektech Co od vás požadujeme: Ukončené VŠ vzdělání (Ing.) obor konstrukce a dopravní stavby pro HPP / studium tohoto oboru pro brigádu Znalost práce v AutoCADu, CIVIL 3D, Revit na pokročilé úrovni Aktivní Aj, češtinu na komunikativní úrovni (min. B2) Organizační schopnosti Řidičské oprávnění sk. B Ochotu cestovat

Zam. výhody: Flexibilní pracovní dobu nebo její individuální rozvržení
Možnost částečné práce z domova
Osobní a profesního rozvoj v rámci pracovních úkolů či odborných a softskillových školení
Firemní benefity (25 dní dovolené, stravenky, cafeterie, lekce jógy na pracovišti, nápoje na pracovišti, firemní akce, služební telefon, zvýhodněný tarif na volání od mobilního operátora pro rodinné příslušníky, notebook, odborné, soft skills a jazykové kurzy, ovoce na pracovišti)

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Sweco Hydroprojekt a.s.

Adresa:
Táborská 940 ,14000
Internet:

Reagovat na nabídku projektanti dopravních staveb