Specialista v oblasti elektronických regulačních systémů

Obor:
Elektrotechnika a technika,Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

Hlavní náplní práce je provádění návrhů elektrických obvodů a PCB, práce v systému EAGLE výhodou, Realizace elektroniky - osazování PCB, kompletace zařízení, práce s mikrokontroléry, zejména ARM, programování v C+, C++, návrhy hardware. Požadavky: Vysokoškolské vzdělání v oboru elektro (elektrotechnika slaboproud, řídící technika, kybernetika, senzory, měření nebo programování. Aktivní znalost cizího jazyka - přednostně anglický jazyk. Prokazatelná praxe v oboru. Znalost problematiky přenosu signálů. Pořizování, zpracovávání a přenos obrazu výhodou. Znalost programování aplikací pro PC výhodou. Zkušenosti s RC létáním nebo létáním obecně - výhodou.

Zaměstnanecké výhody:
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pružná pracovní doba. 7,5 hodinová pracovní doba. Odměna za podíl na zisku v případě prosperity státního podniku. Dovolená navíc. Dva dny Sick Day. Příspěvek na stravování. Dary a odměny z FKSP. Příspěvky na společenské, kulturní a sportovní akce. Zajišťování a hrazení závodní preventivní péče. Příspěvky na rekreaci a zájezdy. Příspěvek na penzijní pojištění. Zázemí jedinečné, stabilní, zavedené a perspektivní společnosti.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Vojenský technický ústav, s.p.

Adresa:
Mladoboleslavská 944 ,19700

Reagovat na nabídku Specialista v oblasti elektronických regulačních systémů