Pracovní nabídka Náměstci (ředitelé) pro technický rozvoj, výzkum a vývoj od firmy MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o.

Náměstci (ředitelé) pro technický rozvoj, výzkum a vývoj

Lokalita:
Středočeský kraj
Administrativa a organizace,Stavebnictví a reality,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Požadujeme:
elektrotechnické vzdělání, praxi v řízení technického útvaru výrobní firmy, aktivní znalost japonštiny, aktivní znalost angličtiny, schopnost řídit mezinárodní tým.
Dále znalost průmyslové automatizace, analytické a statistické metody, projektové řízení, znalost hodnocení návratnosti investic, přehled o světových a evropských výrobcích průmyslových technologií.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, příspěvek na ubytování, závodní stravování.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o.

Adresa:
Politických vězňů 1564 ,Slaný ,27401
Kontakt:
312 500 530
Kontaktní osoba:
Dominika Grusová

Reagovat na nabídku Náměstci (ředitelé) pro technický rozvoj, výzkum a vývoj