Mechanici a opraváři nákladních automobilů

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Automobilový průmysl

Popis pracovní pozice:

z: 29.7.2022, a: 4.12.2023 - souhlas se ZamK

Pracovní náplň:
- Montáž vozidel, používání ručního nářadí, pneumatických utahováků, momentových a speciálních klíčů

Požadujeme:
- Samostatnost, aktivní přístup, chuť se učit a rozvíjet
- Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Zaměstnanecké výhody:
- Dovolená nad zákonný rámec (5 týdnů),
- Cafeteria systém - program BENEFIT PLUS,
- Příspěvek na penzijní připojištění,
- Roční bonus za splnění ukazatele EBIDTA dle platné Kolektivní smlouvy,
- Výhodné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky,
- Závodní preventivní péče, preventivní rehabilitační programy,
- Odměna při životním výročí a stabilizační odměna,
- Závodní stravování,
- Oceňování dárcovství krve a kostní dřeně,
- Firemní akce (sportovní turnaje, zaměstnanecké aktivity)

Kontakt: Danuše Schindlerová, telefonicky v pracovní dny od 08:00 do 15:00 hod. na tel. č.: 556 492 492, 734 173 136, e-mail: danuse.schindlerova@tatra.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: TATRA TRUCKS a.s.

Adresa:
Areál Tatry 1450 ,74221

Reagovat na nabídku Mechanici a opraváři nákladních automobilů