Elektrikář

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Naše společnost se neustále rozvíjí a modernizuje, proto hledáme nové kolegy do rozrůstajícího oddělení, které se zabývá bezemisní energetikou.

Náplň práce:
- Instalace fotovoltaických systémů
- Instalace loT senzorů
- Komunikace se zákazníkem
- Práce v terénu
- Součást odborného týmu

Požadujeme:
- Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- Min. výuční list obor elektro – vyhláška č. 50/1978 Sb.
- Komunikativnost, samostatnost
- Aktivní přístup k řešení problémů
- Praxi v oblasti elektra není podmínkou, rádi vás zaučíme
- Technické myšlení, chuť se dále vzdělávat
- Týmovou spolupráci

Nabízíme:
- Pružnou pracovní dobu
- Práci ve stabilní, moderní a neustále se rozvíjející společnosti
- Bonus za odpracované roky a životní jubilea
- Možnost bezplatného vzdělávání a profesního růstu
- Zaměstnanecké benefity: stravenky, prémie, jazykové kurzy AJ/NJ, firemní akce, firemní cvičení s trenérem

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic

Adresa:
U Dlouhoňovic 1397 ,56401