Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Obor:
Média reklama a grafika

Popis pracovní pozice:

kontaktní osoba: Bisahová Stanislava, tel.: 725 691 591, e-mail: medicalczech@yahoo.com
způsob 1. kontaktu: emailem nebo telefonicky ve všední dny od 9:00 do 12:00

upřesňující informace:
Popis pracovní nabídky
Protože máme klienty napříč ČR, můžete obsluhovat klienty, kteří přes internet poptávají některý z produktů námi nabízených světel LazerLamps, které výhradně zastupujeme pro ČR a Slovensko a dále bychom se rádi rozšířili na jiho-východní trhy (Srbsko, Makedonie). Proto možnost výjezdů služebních cest do těchto zemí a na všechny pobočky zaměstnavatele. Klienti, kteří nás kontaktují přes internetové rozhraní většinou netrvají na osobní schůzce, návštěvě pobočky a vyhovuje jim komunikace v tomto pořadí:
1. Poptávka prostřednictvím dotazu na internetového asistenta (systém TIDIO). V případě nepřítomnosti u počítače nebo mobilní aplikace klient dostává informaci, že jej bude kontaktovat specialista XY v nejkratším možném čase.
2. Telefonní kontakt s klientem. Získání prvních informací od klienta. Dotazy na priority, stanovení si cenového rozsahu.
3. Předání požadavků dále specialistovi k vytvoření návrhů a cenových nabídek. Zaslání prvotního nástřelu klientovi na e-mail a návrhy dalšího termínu kontaktu a postupu.
Dalším pracovním odvětvím je komunikace s našimi podporovateli, investory a potenciálními sponzory sportovní divize společnosti.
Co od vás budeme očekávat:
Angličtina slovem i písmem. Praxe v oboru výhodou (není podmínkou). Aktivní přístup a příjemné vystupování. Spolehlivost, pečlivost a dodržování termínů. Chuť se neustále učit novým věcem. Orientace v

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BSH Racing s.r.o.

Adresa:
Starobylá 1007 ,14900

Reagovat na nabídku Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy