AUTOMECHANIK (m/ž) – servis kamionů

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Automobilový průmysl

Popis pracovní pozice:

Diagnostika, opravy a údržba kamionů i osobních aut. Převážně kamiony Scania, Renault, Volvo, DAF a veškerá návěsová technika. ŘP sk. B podmínkou, bez C se u nás neobejdete. Pokud tuto skupinu řidičského oprávnění nemáte, nevadí, po nástupu jej doplníme. Požadujeme schopnost týmové spolupráce, samostatnost a aktivní zájem o obor. Jednosměnný provoz PO-PÁ. Zázemí stabilní české firmy. Prvotní kontakt telefonicky nebo e-mailem zašlete svůj životopis.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, příspěvek na penzijní, 13. plat, bonusy, odměny, odborné vzdělávání, 25 dní dovolené.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BC LOGISTICS s.r.o.

Adresa:
Moravní 1636 ,76502
Internet:

Reagovat na nabídku AUTOMECHANIK (m/ž) – servis kamionů