Pracovní nabídka pomocný seřizovač Q3 s možností ubytování od firmy Schlote-Automotive Czech s.r.o.

pomocný seřizovač Q3 s možností ubytování

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

kontrola stavu měřících a zkušebních prostředků a opotřebení nástrojů - výměna a jejich korekce, spolupráce s úsekem údržby při odstraňování drobných oprav a při údržbě, spolupráce při optimalizaci stávajících výrob. procesů, praxe v oboru, praxe ve strojírenském průmyslu výhodou, schopnost pracovat dle výkresové dokumentace, flexibilita, chuť učit se novému, samostatnost, vlastní kantýna, stravenky, dovolená navíc, příspěvek na důchodové připojištění, výhodné tel. tarify, možnost profesionálního růstu a další benefity, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, kontakt telefonicky (8.00 - 15.00 hod.) nebo e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Schlote-Automotive Czech s.r.o.

Adresa:
Jaktáře 1660 ,68601

Reagovat na nabídku pomocný seřizovač Q3 s možností ubytování