Obráběč kovů

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Výroba provoz a řemesla,Průmysl

Popis pracovní pozice:

72231 Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů
ZamK
Kontakt telefonicky, e-mailem. Osobně po předchozí telefonické domluvě.

Náplň práce:
- soustružnické práce dle výkresové dokumentace na soustruhu MASTTURN 70 CNC/50 CNC
řízené systémem Heidenhain

Požadavky:
- minimální praxe 5 let na obráběcích strojích
- dobrá orientace v technické a výkresové dokumentaci
- samostatnost, spolehlivost, zručnost

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, firemní vzdělávání.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.

Adresa:
Pohraniční 3017 ,70300