Product Manager

Obor:
Věda a výzkum

Popis pracovní pozice:

Novotný Pavel Ing. CSc., tel.: 603 460 480, e-mail: semic@semic.cz

Práce v obchodním oddělení v sídle firmy Praha 13 - Hůrka (metroB), jednání se zákazníky. Pracovní náplní je péče o skupinu produktů, řešení zákaznických projektů, komunikace se zákazníky a výrobci, péče o zákazníky. Možnost profesního růstu. Širší možnost rozpětí pracovního uplatnění úměrně znalostem a výsledkům práce. Dobrá dostupnost pracoviště metrem a po dálnici D5. Požadované dovednosti: Znalosti elektronických součástek, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, spolehlivost, trestní bezúhonnost, obchodní zručnost. Jazykové znalosti (Cj+AJ nutné).

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, klimatizované prostory, příspěvek na stravu, odměny po zkušební době až 6000

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Semic Trade, s.r.o.

Adresa:
Volutová 2521 ,15800