údržbář

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

údržba vstřikovacích lisů a zařízení, lakovny a montáží, realizace malých a středních oprav zařízení, určení potřebných náhrad. dílů, péče o rozvody el. energie, vody, plynu a vzduchu, určení provozuschopnosti a tech. stavu strojů a zařízení, výkon práce též v Uh. Brodě, vzdělání v oboru elektro, znalost vyhl. 50 (§6), ŘP "B", zodpovědnost, samostatnost, ochota se rozvíjet, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, osobní ohodnocení, 25 dnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, vlastní kantýna a jídelna, osobní kontakt možný po tel .domluvě

Požadavky na pracovníka:

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Teknia Uhersky Brod, a.s.

Adresa:
U Dvora 1090 ,68751
Kontakt:
572 610 652
Kontaktní osoba:
Lenka Juříková