Pracovní nabídka Engineer Development od firmy Siemens, s.r.o.

Engineer Development

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Vaším úkolem bude
o vývoj konstrukčních sestav pro zakázkové produkty průmyslové automatizace s ohledem na funkci, výrobní technologii a náklady
o zejména návrh dílů pro produkty SIMATIC (např. průmyslové displaye, PLC, moduly, skříně ) a jejich příslušenství s ohledem na specifická odvětví průmyslu
o tvorba CAD-modelů a technických výkresů
o implementace a správa technické dokumentace v PLM SW systému (IEC Teamcenter)
o kontakt s účastníky procesu mechanického vývoje produktu (dodavatelé, technologické firmy)
o podpora testování a prototypové i sériové výroby
Co u Vás oceníme
o vysokoškolské vzdělání strojního zaměření, případně adekvátní praxi v oboru
o znalost některého CAD systému pro strojírenství vítána
o dobrou znalost některého z programovacích jazyků C/C++; Python; SQL
o dobrou znalost angličtiny - denní komunikace a psaní dokumentace
o dobré komunikační a prezentační schopnosti, analytický přístup, orientace na zákazníka
o chuť se dále odborně vzdělávat a rozvíjet
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, příspěvek na stravování, možnost zakoupit akcie společnosti Siemens, různé slevy u partnerů, individuální rozpočet minimálně 24.000 Kč, který lze rozdělit mezi dny volna navíc (max 8), bodů do cafeterie, příspěvku na životní nebo penzijní připojištění

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Siemens, s.r.o.

Adresa:
Škrobárenská 511 ,61700