ZEDNÍK

Lokalita:
Liberecký kraj
Obor:
Výroba provoz a řemesla,Průmysl

Popis pracovní pozice:

Sháníme SCHOPNÉ A SPOLEHLIVÉ zaměstnance na realizaci stavebních zakázek.

Zakázky jsou především v Libereckém kraji - vše záleží na domluvě. Požadujeme zkušenost s tímto typem práce. Od betonů, bednění, zdění, omítky, štuky, sádrokartony, výmalbu apod.. Práce je dostatek, spolehlivým a pracovitým jedincům jsme schopni zajistit zakázky po celý rok i v zimě. Práce jsou placené v úkole dle předem dohodnutého rozpočtu. Pružná pracovní doba.

aktuálním místem výkonu práce jsou: Semily Cimbál, Jilemnice Mateřská škola Zámecká,
Syřenov čp. 13 u Lomnice n. Popelkou,Turnov ul. Granátova

Možnost ubytování.

Požadujeme řidičský průkaz skupiny B

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Arthur Design s.r.o.

Adresa:
Bozkov 157 ,51213