Dělník plastikářské výroby

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Chemie a potravinářství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

POŽADAVKY: vzdělání nerozhoduje
POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou, vhodné i pro absolventy, obsluha vstřikolisů, odebírání vzorků po vylisování, vizuální kontrola vylisovaných výrobků, 100% kontrola u nařízených výrobků, úklid kolem stroje, dosypávání materiálu, práce vestoje a v pohybu, pracovní doba v nepřetržitém provozu: Po-Út 6-18 hod, St-Čt volno, Pá-Ne 18-6 hod, Po-Út volno, St-Čt 6-18 hod, tímto způsobem se směny střídají stále dokola, tedy 2x 12 hodninová ranní směna, 2 dny volna, 2x 12 hodinová noční směna
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: 5 týdnů dovolené, Multisport karta, stravenky, flexypassy, zaměstnanecké SIM karty ad.
KONTAKT: Doleželová Kateřina, tel.: 517 577 733, e-mail: KDolezelova@lear.com nebo osobně na adrese pracoviště

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Lear Corporation Czech Republic s.r.o.

Adresa:
Tovární 735
Internet:

Reagovat na nabídku Dělník plastikářské výroby