svářeč TIG

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Průmysl

Popis pracovní pozice:

z: 27.3.2024

Převážně svařování metodou TIG na nerezových dílech. Součástí práce je i příprava nerez.dílů pro svařování a pohledové broušení svarů. Svařování obloukovou metodou MIG/MAG v ochranné atmosféře. Svařování lehkých,trubkových dílů pohledovými svary bez následného přebrušování. Dle výkresové dokumentace si vychystat potřebné díly a ustavit si je do svařovacího přípravku. Svařený výrobek si změřit dle rozměrů ve výrobním výkrese. Příprava dílů broušením úhlovou bruskou před svařováním. Alespoň roční praxe se svařováním a platný svař.průkaz výhodou. Požadujeme samostatnost a důslednost při práci. Dle potřeby přesčasová práce.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: R - FIN s.r.o.

Adresa:
Nádražní 335 ,74245