kvalifikovaní pracovníci v lesnictví

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Zemědělství a lesnictví,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

PRACOVIŠTĚ - lesy v obci Rajnochovice
- svoz na zakázky zajištěn z Rajnochovic + po cestě na zakázku
- Náplň práce: zahrnuje ruční sázení stromů
- základní vzdělání, umění pracovat se sekerou a motorovou pilou
- pracovní doba Po-Pá, od 6:00 hod. (letní měsíce) nebo 7:00 hod. (zimní měsíce), So je možno přesčasových prací (případně PD na dohodě)
- Kontakt osobní je možný po telefonické dohodě na adrese provozovny firmy (za Hotelem Polom
Rajnochovice č.p. 294, 768 71 Rajnochovice), kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:30 hod.), pan Drach tel.: 776 013 311.

Požadavky na pracovníka:

Jiné

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: TRIERA CZ s.r.o.

Adresa:
Rajnochovice 294
Internet:

Reagovat na nabídku kvalifikovaní pracovníci v lesnictví