Projektant pozemních staveb ( stavební architekt)

Lokalita:
Královéhradecký kraj
Doprava a logistika,Stavebnictví a reality,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

PROJEKTANT - PROJEKTANTKA POZEMNÍCH STAVEB ( stavební architekt)
Nabízíme: spolupráci s dynamicky rostoucí společností, týmovou práci v mladém a motivovaném kolektivu, možnost profesního rozvoje, odpovídající ohodnocení, po zkušební době možnost automobilu, telefonu a odměn
Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru pozemních staveb, praxe v projekční činnosti není podmínkou, je však výhodou, praktická zkušenost a znalost ArchiCAD, MS Office, komunikativnost, organizační schopnosti, spolehlivost, časová flexibilita, ŘP sk. B

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: KOMPLETNÍ STAVBY ROUBAL s.r.o.

Adresa:
Dolní Olešnice 26 ,54371

Reagovat na nabídku Projektant pozemních staveb ( stavební architekt)