Pracovní nabídka Projektový/á manažer/ka od firmy ATEK s.r.o.

Projektový/á manažer/ka

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Management,Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

NÁPLŇ: metodické řízení nových projektů, koordinace vývoje dílů, testů, vedení projektového týmu, management tvorby projektové dokumentace, příprava na předání do sériové produkce, průběná kontrola vydaných návodů, udržování kontaktů s dodavateli a zákazníky atd.
POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání, praxe v řízení projektu min. 3 roky, znalost požadavků standardu IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, dotované stravování, cafetérie, možnost profesního rozvoje, možnost spolupráce na vývoji dílů atd.
KONTAKT: emailem, telefonicky PO-PÁ kdykoliv

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ATEK s.r.o.

Adresa:
Svitavská 1599 ,57101