dělník/ce ve výrobě, obsluha linky

Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Náplň práce: obsluha výrobní linky, vyndavání výrobků z linky, balení
Požadavky: základní vzdělání, zkušenosti ze zprac.plastů výhodou, flexibilnost a ochota učit se novým věcem, týmový duch, samostatnost, spolehlivost.
Nabízíme: práci v dynamické, stabilní české rodinné společnosti,
Zaměstnanecké výhody:
25dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, 13.a 14.plat, mimořádné odměny, příplatky nad rámec ZP, výhodné mobilní volání, možnost dalšího sebevzdělávání, přátelský kolektiv rodinné firmy, každoroční navyšování mzdy

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: IMG BOHEMIA s.r.o.

Adresa:
Průmyslová 798 ,39102
Internet:

Reagovat na nabídku dělník/ce ve výrobě, obsluha linky