Ostatní řídící prac. v obl. ubytovacích služeb / Senior Sales Director

Obor:
Management,Gastronomie a cestovní ruch

Popis pracovní pozice:

Minimálně bakalářské vzdělání v oboru politologie. Předchozí zkušenost v oblasti sales v hotelnictví podmínkou.
Znalost hotelových systémů je podmínkou (test při pohovoru), znalost programů MS Office, znalost AJ (test při pohovoru). Znalost ostatních světových jazyků vítána.
Flexibilita, proaktivita, obchodní strategie, komunikativnost, spolehlivost, vstřícnost, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, multi task v rychle se měnícím prostředí.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Sugar Palace Op Co s.r.o.

Adresa:
Praha ,Praha

Reagovat na nabídku Ostatní řídící prac. v obl. ubytovacích služeb / Senior Sales Director