Poradkyně/Poradce Rané péče Diakonie ČCE

Obor:
Ekonomika a finance,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Kam poslat: Michal David, tel.: 731527833, e-mail: david.michal@diakonie.cz
Do týmu Rané péče Diakonie (součást Střediska celostátních programů a služeb Diakonie ČCE) hledáme novou kolegyni/ kolegu na pozici poradce rané péče pro terénní práci s rodinami s dětmi s mentálním, pohybovým a kombinovaným postižením, poruchami autistického spektra nebo opožděným vývojem (0 -7 let) na území hlavního města Praha.
Co poradenská práce obnáší?
Podporu a provázení rodin s dítětem se speciálními potřebami v domácím prostředí rodiny, podporu v obdobích krize,
poskytování odborného poradenství v oborech, které souvisejí s problematikou postižení/ohrožení dítěte.

Koho hledáme?
o osobnostně zralého člověka s respektujícím vztahem k lidem,
o se schopností samostatné práce i týmové spolupráce,
o s dobrými komunikačními schopnosti a milým vystupováním,
o absolventa VŠ či VOŠ se zaměřením na sociální práci, speciální pedagogiku, sociální pedagogiku, psychologii, fyzioterapii či ergoterapii
o s trestní bezúhonností,
o na 1,0 pracovního úvazku.
Uvítáme zkušenosti v oblasti podpory rodiny, s prací s dětmi raného nebo předškolního věku, s lidmi se zdravotním postižením, dále i znalost prostředí nestátních neziskových organizací. A obzvlášť vítáno je nadšení pro práci!

Co nabízíme?
o samostatnou a tvůrčí práci v zajímavém oboru,
o podporující a inspirující tým s dlouholetou praxí,
o různorodost pracovních činností,
o flexibilní pracovní dobu,
o možnost dalšího vzdělávání
o mzdu 37 600,- Kč (po uplynutí zkušební doby).
Nástup bude možný od dubna 2023.
Více informací o nás najdete na stránkách www.r

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Diakonie ČCE - středisko celostátních programů a služeb

Adresa:
Domažlická 1159 ,13000

Reagovat na nabídku Poradkyně/Poradce Rané péče Diakonie ČCE