Vedoucí stroje

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
Chemie a potravinářství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

V ČR vyrábíme pro automobilový průmysl nádrže pro palivové a hydraulické systémy z technických polymerových materiálů technologií extruze a rotačního odlévání, profily a mnoho dalších součástí, např. pro zemědělské a stavební stroje.
Požadujeme fyzickou zdatnost, schopnost a chuť učit se novým věcem.
Zaučuje nové operátory. Dbá na správné nastavení strojů. Konroluje svěřené procesy. Zodpovídá za správnost a dostatek materiálu na pracovišti. Zodpovědnost za dosahování cílů na přiděleném pracovišti.
Náborový příspěvek pro nového zaměstnance do výroby 18.000kč, odměna zaměstnancům za doporučení nového zaměstnance 25.000kč, měsíční bonus za přítomnost, příspěvek na dopravu, stravenková karta nebo stravování zdarma, 22 dnů dovolené a za každý odpracovaný rok den dovolené navíc.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Elkamet s.r.o.

Adresa:
Myslinka 57 ,33023