Pracovník/ce pobočky

Lokalita:
Praha
Obor:
Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Sokolovská 430/206, Praha
PRVNÍ KONTAKT E-MAILEM , kontaktní osoba : Ing. Romana Lungová, personalista, e-mail: prace@oknamacek.cz , tel.: 725 217 696, 518 307 522

K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište PRAHA.
Přesný termín výběrového řízení zatím není stanoven.

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, znalost práce na PC, komunikativnost, profesionální a příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost.

Náplň práce: osobní jednání se zákazníky na pobočce - budete provádět kalkulace a zpracovávat cenové nabídky dle požadavků zákazníka, připravovat a zpracovávat podklady pro uzavření smluv o dílo, zpracovávat požadavky zákazníků na zaměření, seřízení, reklamaci a opravu. Zajištění chodu pobočky, administrativní činnost spojená s pracovní pozicí.

Pracovní doba Po - Pá 8:00 - 16:30 hod.
Podmínkou je absolvování vstupního 14 - denního školení v sídle společnosti.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Elektronická stravenka

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Okna Macek a.s.

Adresa:
Sokolovská 430 ,18000
Kontakt:
725 217 696
Kontaktní osoba:
Romana Lungová