Pracovní nabídka Strážný justiční stráže od firmy Vězeňská služba České republiky

Strážný justiční stráže

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

první kontakt po telefonu : Pondělí - pátek, od 7:00 - 15:00 hodin
Nástup IHNED, po absolvování příjímacího řízení
Požadujeme:
Bezúhonnost
České státní občanství
ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
fyzickou, zdravotní a osobní způsobilost pro výkon služby
Nabízíme:
částečné benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb (vstupy do posilovny, permanentky na fotbal, hokej, kino, divadlo…)
využívání VLASTNÍCH REKREAČNÍCH středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice, Květnice -Praha)
První doba je vždy určitá (pokud již nebyl uchazeč nesloužil na dobu neurčitou) na tři roky dle Z.č. 361/2003 Sb., v platném znění, o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů
Pracovní doba, dle otevírací doby soudu

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky

Adresa:
náměstí Republiky 71 ,34701