Strojní Engineer Projektant, konstruktér

Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Kontakt: e-mail: hr.prague@buhlergroup.com

Upřesňující informace:
Projektování částí nebo celých výrobních linek v oblasti zpracování surovin potravinářského průmyslu
Podpora projektového týmu a projektového manažera v průběhu projektu, aktivní spolupráce a komunikace s účastníky daného projektu
Zpracování technické dokumentace pro interní potřeby i pro klienty
Příprava podrobného technického návrhu a specifikace pro dopravníky, potrubí, pro pomocné komponenty a ocelové konstrukce
Výborná znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou, znalost AutoCad

Zaměstnanecké výhody: Dovolená navíc, příspěvek na stravování

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Bühler Praha s.r.o.

Adresa:
Pikrtova 1737 ,14000

Reagovat na nabídku Strojní Engineer Projektant, konstruktér