Provozní elektrikář /MaR

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Chrudim
Požadavky: vyučen v oboru elektro nebo příbuzném, vyhláška 50/78 Sb. §65 podmínkou,
znalost práce s PC, ŘP skupiny B, bezúhonnost, samostatnost, zodpovědnost, výhodou znalost energetických provozů
náplň práce - údržba a opravy slabo i silnoproudých zařízení, opravy elektroinstalací, montáž měřících zařízení, znalost elektronických zařízení a MaR
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: závodní stravování, příplatek na dojíždění, tři dny dovolené nad rámec zákoníku práce

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 6 do 14 hod. nebo na e-mailové adrese.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ONIVON a.s.

Adresa:
Průmyslová 90 ,53701