Business Transformation Consultant

Obor:
IT - software vývoj aplikací,Management

Popis pracovní pozice:

Kontakt: e-mail: tereza.vodehnalova@ibs-sro.com
Upřesňující informace :
Vedoucí pozice, která zodpovídá za řízení globální organizace senior konzultantů HR Business Development. Schopnost činit zásadní, rychlá a nezávislá rozhodnutí, schopnost rozvíjet a pěstovat strategická partnerství a vztahy v rámci společnosti i s externími společnostmi.
Potřeba rozumět obchodním a personálním cílům, které mohou vést k implementaci vhodných HR řešení, poskytování poradenství týmu při řešení problémů.
Vyjednávání přechodu odměn a benefitů vedoucích zaměstnanců, vyhodnocení HR dopad transakce na vývoj obchodu. Vyžadována znalost a porozumění zaměstnaneckým vztahům, benefitům a všem dalším funkčním oblastem HR. Vedení strategie a realizaci outsourcingových transakcí v APJ a EMEA.
Předchozí zkušenost z mezinárodní společnosti. Znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčí.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: IBM Česká republika, spol. s r.o.

Internet:

Reagovat na nabídku Business Transformation Consultant