STROJNÍ ZÁMEČNÍCI

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

STROJNÍ ZÁMEČNÍCI)

Pracovní poměr na dobu určitou, následně doba neurčitá.
Výše hrubé měsíční mzdy se odvíjí od zkušeností a znalostí.

- Provádí koordinaci realizace oprav ve vztahu k zajišťování údržby a ostatního materiálu tak, aby údržbářské činností byly komplexně zajištěny.
- Účastní se pravidelných kontrol a revizí určeného výrobního, a strojního zařízení vyjadřuje se k veškerým závadám a výsledkům měření včetně jednání s pracovníky údržbářských firem s cílem odstraňování aktuálních nedostatků a zajištění provozuschopnosti, spolehlivosti a bezpečnosti zařízení.
- Kontroluje dodržování bezpečnostních předpisů při jednotlivých opravách v souladu s platnou legislativou podniku s cílem minimalizovat možnost vzniku pracovních úrazů.
- Odstraňuje poruchy a provádí opravy.

Zaměstnanecké výhody:
- Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, pracovní doba 37,5 hodiny, prémie dle mzdových směrnic a další

Hlásit se:
- VŽDY emailem lada.spidlikova@orlenservice.cz
zaslat životopis ( Špidlíková Lada Ing., tel.: 705 824 778 volat od 8.00 do 13.00 hod.)

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ORLEN Service Česká republika s.r.o.

Adresa:
Litvínov 1 ,43601