Operátor/ka - laser machine

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Stavebnictví a reality,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Náplň práce: Obsluhuje laserovací stroje na vypalování číselných kódů. Provádí základní údržbu stroje a odstraňuje případné závady drobnějšího rozsahu. Odpovídá za kvalitu laserovaných desek a plnění výrobního plánu.
Požadujeme dobrý zdravotní stav, pečlivost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem
Směny: 6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00-6:00 nebo 6:00-18:00 a 18:00-6:00 /krátky-dlhý týden/
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem, telefonicky (08:00 - 16:00) nebo osobně (Sladkovského 484, Pardubice).

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Manuvia Job s.r.o.

Adresa:
U Panasonicu 266 ,53006
Internet:

Reagovat na nabídku Operátor/ka - laser machine