Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

Obor:
Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

Kdo nahlásil: Hann Petr, e-mail: petr.hann@gmail.com
Implementační zkušenost či certifikace s ORACLE Cloud (moduly Core HR, Compensation a Advanced Benefits) a Oracle HRMS (EBS) minimálně 5 a více implementací v zahraničí (USA, Indie, Blízký východ) v pozici Lead Consultant či Architekt je nezbytnou podmínkou
Znalost SAP SuccessFactors, moduly Employee Central, jazyk PLSQL, zkušenost s SAP Cloud Platform Integration tools výhodou. Nutná znalost programu TOAD a SQL Navigator. Zkušenosti s implementací HR systémů v globálním prostředí - minimálně dva projekty typu "global rollout" . Výhodou zkušenost dlouhodobé práce v USA či Blízký východ. Nutná znalost Benefitů v USA, jejich legislativní požadavky a zkušenost s jejich implementací. Podmínkou zaměstnání je pracovní povolení pro klienty v USA.
Nutná znalost anlgického jazyka - úroveň C1 (Cambridge).
Zaměstnanecké výhody4):
Flexibilní pracovní doba a místo výkonu práce

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Concarno Development, s.r.o.

Adresa:
Francouzská 454 ,10100

Reagovat na nabídku Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři