Tester

Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Kontakt: e-mail: Aneta.pribylova@scssoft.com

Takhle si tě představujeme:
" Jsi týmový hráč a zároveň umíš pracovat samostatně
" Jsi pečlivý a zodpovědný detailista
" Jsi aktivním hráčem počítačových her a máš přehled o tom, co se děje v herním průmyslu a máš pozitivní vztah ke kamionovým hrám
" Dokážeš aktivně komunikovat v angličtině
Výhodou bude, pokud:
" Máš zkušenosti s testovacím SW
" Znalost her od SCS Software
Co tě u nás čeká?
" Díky tobě, bude naše hra lepší, budeš provádět testy podle testovacích scénářů a postupů
" Plně uplatníš své analytické dovednosti při automatizovaném testování pro optimalizaci map
" Budeš analyzovat herní logy, třídit a vyhodnocovat reporty z bug trackeru a fóra
" Kolegům designerům a programátorům pomůžeš s reportováním chyb a výsledků testů.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 3 Sick days, příspěvek na obědy, jóga a masáže na pracovišti, atd
(Benefits: 5 weeks of holiday, 3 Sick Days, lunch discounts, massages and yoga lessons in the office etc.)

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: SCS Software s.r.o.

Adresa:
Praha