OŠETŘOVATEL/OŠETŘOVATELKA KONÍ

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Zemědělství a lesnictví,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

z:30/11/2023 a:18/12/2023
Hledáme ošetřovatele/ošetřovatelku koní do Stáje Mustang s.r.o. v obci Lučina, která se nachází nedaleko Frýdku-Místku a Havířova a je zaměřena na chov parkurových koní.
Náplň práce:
- práce ve stáji, kde jsou především koně ve sportu
- krmení, čistění boxů od koňských exkrementů, pohybování a čištění koní
- úklid stáje a také do chovné stáje - kde jsou chovné klisny s hříbaty, práce zahrnuje krmení, čistění boxů od koňských exkrementů
- pouštění koní na pastviny
- péče o klisny s hříbátky.
Nabízíme:
- zajímavou práci v příjemném kolektivu
- dobrou pracovní dobu.
V případě zájmu mě kontaktujte na tel: 603733154, nebo na emailu evidence@staj-mustang.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Stáj MUSTANG s.r.o.

Adresa:
Lučina 152 ,73939
Internet:

Reagovat na nabídku OŠETŘOVATEL/OŠETŘOVATELKA KONÍ