skladník/ce pro sklad ovoce zelenina

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Doprava a logistika

Popis pracovní pozice:

Práce ve skladu s ovocem a zeleninou. Obsluha paletového vozíku, manipulace se zbožím (čerstvé potraviny). Příprava expedice pro řidiče rozvozu, uskladňování a vyskladňování zboží. Manuální práce. Odpolední směna. Práce na HPP/DPČ. Mzda 140Kč/hod
Jaký je náš ideální skladník
" Je stejně spolehlivý a zodpovědný.
" Problémy řeší rychle, efektivně a rád se učí novým věcem.
" Má zkušenosti a praxi na obdobné pozici.

Požadujeme Výpis rejstříku trestů

Zaměstnanecké výhody: sleva na firemní potraviny

Hlásit se na e-mail valek.tomas@vaszelinar.cz nebo na tel. č. 723 334 648

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Váš Zelinář s.r.o.

Adresa:
Staroměstská 781 ,79201
Internet:

Reagovat na nabídku skladník/ce pro sklad ovoce zelenina