VEDOUCÍ ZAKÁZEK/ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK-CE V OBLASTI ZPRACOVATELSKÉHO PRŮMYSLU (ZamK)

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Management,Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

0A2 z:18/10/2021 (ZamK)
Výhodou:
- znalost korejského jazyka z důvodu denní komunikace s korejským vedením hlavního odběratele.
Náplň práce:
- plánování, řízení a koordinace činností
- plánování souhrnného programu s určením cílů a rozpočtových požadavků
- řízení činností pracovníků ve zpracovatelském průmyslu
- příprava a řízení rozpočtů, kontrola výdajů a zajištění účelného využití zdrojů
- zavádění a řízení provozních a administrativních postupů.
Kontakt emailem.

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Jiné

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: HI ROBOTICS KOREA s.r.o.

Adresa:
tř. T. G. Masaryka 1108 ,73801

Reagovat na nabídku VEDOUCÍ ZAKÁZEK/ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK-CE V OBLASTI ZPRACOVATELSKÉHO PRŮMYSLU (ZamK)