General Ledger Accountant

Lokalita:
Jihomoravský kraj
Obor:
Věda a výzkum,Audit daně účetnictví

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
- vylepšování různorodých procesů (oblast účetnictví apod.), návrhy změn
- práce s interními systémy
- spolupráce s kolegy z dalších týmů
- tvorba manuálů a jiných dokumentů a další úkoly

Požadavky:
- minimálně dokončené středoškolské vzdělání s maturitou
- ideálně předchozí zkušenost v oboru, nejlépe z mezinárodní společnosti
- velmi dobrá znalost anglického jazyka, další jazyk (čeština / polština) může být výhodou
- zájem o oblast účetnictví
- schopnost týmové spolupráce

Stravenky, cafeteria, flexibilni pracovni doba, T-Mobile vyhodny tarif, sick days

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o.

Adresa:
Holandská 859 ,63900