Pracovní nabídka Operátoři obráběcích strojů od firmy GE Aviation Czech s.r.o.

Operátoři obráběcích strojů

Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Alxasova Martina, e-mail: Martina.alxasova@ge.com

Popis pozice:
Obsluha vrtacích a závitořezných strojů
Provádění prací na základě výkresové dokumentace a požadavků.
Provádění operací s ručními bruskami.
Provádění specializovaných operací na určených pracovištích.
Provádění oprav dílů pro strojní zařízení.
Provádění jednoduchých povrchových úprav (praní, čištění, ochrana proti korozi).
Zajišťuje kontrolu rozměrů dílů.
Vykonává odborné práce přidělené svým nadřízeným, dovolují-li to předpisy a kvalifikace zaměstnance.
Předpoklady:
Vyučení v oboru strojírenství nebo praktické zkušenosti z obdobné pozice, letecký průmysl výhodou
Znalost problematiky měření dle ČSN
Schopnost číst technické výkresy

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: GE Aviation Czech s.r.o.

Adresa:
Beranových 65 ,19900
Internet:

Reagovat na nabídku Operátoři obráběcích strojů