Kalkulant/ka zakázek

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Kvalifikační požadavky na pracovní místo:

ukončené středoškolské/vysokoškolské vzdělání
praxe v oboru strojírenské výroby min.5let
nutná znalost technologií a normování strojírenských procesů, znalost strojírenské dokumentace
znalost AJ nebo NJ výhodou nikoliv podmínkou
pokročilá znalost práce na PC (MS Windows / Office, Internet)
flexibilita, komunikativnost, zodpovědnost

Popis pracovní činnosti:
zajišťuje vypracování kalkulace zakázek na základě poptávek od obchodních manažerů
zajišťuje provoz oddělení kalkulace zakázek v závislosti na požadavcích obchodních manažerů z dokumentu „Přehled poptávek ke zpracování a stanovení priorit“
vytváří ceny s ohledem na ziskovost zakázek a jejich zpětném hodnocení
zodpovídá za tvorbu ceníků a monogramů pro opakované a podobné zakázky
sbírá data a vypracovává analýzu faktorů ovlivňující stanovení cen našich výrobků
zajišťuje a organizuje spolupráci s ostatními útvary – technologie, konstrukce –podílejících se na vypracování podkladů pro zpracování kalkulací
První kontakt: telefonicky, e-mailem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BAEST Machines & Structures, a.s.

Adresa:
Černoleská 1930 ,25601