Svářeči, zámečníci

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Průmysl

Popis pracovní pozice:

Požadujeme: odborné vzdělání, platný svářečský průkaz pro svařování v ochranné atmosféře ZK135W01 (Z-M1), minimálně rok praxe, samostatnost a zodpovědnost.
Nabízíme: zázemí silné zahraniční společnosti, která se zabývá zakázkovou výrobou, odpovídající mzdové ohodnocení, stravenky, bonusy, navýšené příplatky za práci přesčas, dovolenou nad rámec zákona.
Nástup dle dohody, možný ihned.
Způsob 1. kontakt se zaměstnavatelem: osobně po předchozí tel. domluvě, tel. 731448541 (8:00-16:00 hod.) nebo e-mailem kusa@pentre.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: PENTRE KOVO CZ, spol. s r.o.

Adresa:
Huřviny 2795 ,27036