Programátoři počítačových aplikací

Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Práci, která dává smysl a na kterou budeš pyšný. Super kolektiv a pohodlí kanceláří v srdci Budějovic. Budeš mít plnou podporu našeho týmu a zároveň odpovědnost za projekty, které mají potenciál rozvíjet trh e-commerce v České republice i zahraničí. Za odvedenou práci budeš náležitě odměněn a navrch získáš spoustu benefitů. Dovolenou navíc a stravenky považujeme za naprostý standard, k tomu můžeš chodit zadarmo do fitka, využívat home office, nebo si naplánovat pracovní dobu tak, jak si tvoje bio-hodiny žádají. Navrch přidáváme šéfa, za kterým můžeš bez obav přijít s jakýmkoli problémem nebo přáním.
Zaujala tě naše nabídka? Ozvi se a můžeme se potkat osobně!

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Golemos s.r.o.

Adresa:
Zátkovo nábř. 448 ,37001
Kontakt:
604 646 537
Kontaktní osoba:
Karel Jeřábek

Reagovat na nabídku Programátoři počítačových aplikací