KONTROLOR/KA KVALITY

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
Stavebnictví a reality,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Min. SOU nebo SŠ vzdělání. Požadujeme znalost MS Office na uživatelské úrovni, znalost AJ a NJ výhodou, samostatnost, zodpovědnost, komunikační a organizační schopnosti, zkušenosti a praxe výhodou. Náplní práce je kontrola dílů v průběhu výroby,nastavování kontrolních postupů, práce s měřidly, spolupráce při reklamacích a hledání nápravných opatření.

Zaměstnanecké výhody: Práce v perspektivní společnosti, adekvátní finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, bonus za docházku, dovolená 20+5 dnů. Možnost vzdělávání a příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: GUMOTEX Automotive Třebíč, s.r.o.

Adresa:
Třebíč ,Třebíč