Pracovní nabídka Technický designer/ka tenkých vrstev od firmy Meopta - optika, s.r.o.

Technický designer/ka tenkých vrstev

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Chemie a potravinářství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Návrh a vývoj vícenásobných vrstev (multi-coating), rozvoj technologie nanášení tenkých vrstev

Požadavky:
Obecné znalosti v oblasti tenkých vrstev - (anti)reflexní, polopropustné, ochranné aj. vrstvy, elektromagnetická teorie, fázové posuny, polarizace světla, depozice ve vakuu aj., znalosti technologie nanášení tenkých vrstev, český nebo anglický jazyk na komunikační úrovni

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kariera@meopta.com;
- osobně pouze po předchozím e-mail objednání

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Meopta - optika, s.r.o.

Adresa:
Kabelíkova 2682 ,75002
Internet:

Reagovat na nabídku Technický designer/ka tenkých vrstev