Payment systems specialist

Obor:
Právo justice a legislativa

Popis pracovní pozice:

Požadavky:
Vzdělání v oboru IT.
Praxe ve finanční instituci min. 5 let.
Znalost Aj, Rj a Ukrajinštiny na úrovni C1.
Zkušenost s navržením, vývojem a implementací aplikací pro e-commerce a platební systémy.
Zkušenost s virtuální bankou, systémy a procesy.
Zkušenosti s nástroji pro technické zpracování plateb v prostředí finančních institucí.
Zdatnost v implementaci protokolů, metod a pracovních procesů.
Zkušenost jako konzultant pro audit IT společností.
Zkušenost s procesním auditem pro oblast finančních institucí.
Předpokládané časté a dlouhé pracovní cesty, nepravidelná pracovní doba dle potřeb zaměstnavatele.

Náplň práce:
Revize platebního systému společnosti, audit procesů, nastavení postupů a propojení se systémy partnerské instituce.
Navrhovat a vyvíjet aplikace pro lokální partnery.
Vytváření reportingu z transakčních systémů.
Koordinace aktivit s vlastníky zdrojových dat aplikací pro zajištění integrace a datové integrity.
Navrhnout systém procesů a aplikací pro implementaci služeb virtuální banky.

Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: WAYFORPAY s.r.o.

Adresa:
Holečkova 777 ,15000
Internet:

Reagovat na nabídku Payment systems specialist