Pracovník v sociálních službách § 116 a)

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

1. kontakt E-MAILEM: adamovicova@domovslunicko.cz
Požadujeme: základní nebo střední vzdělání (výuční list, maturita); akreditovaný kurz MPSV "Pracovník v sociálních službách" pro přímou obslužnou péči v rozsahu nejméně 150 hodin dle § 116a) zákona o sociálních službách nebo odpovídající střední vzdělání; akreditovaný kurz " Ošetřovatel(ka)"; vstřícný přístup a ochotu pracovat se seniory; dobrý zdravotní stav

Přivítáme: pracovní zkušenost s cílovou skupinou seniorů (není podmínkou)

Nabízíme:
- 4. platovou třídu
- platový stupeň dle délky započitatelné praxe dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
- příplatek za práci ve směnách (délka směny 7,75 hod.)
- příplatek za neuropsychickou zátěž
- 1 týden dodatkové dovolené
- práci v kvalitním pracovním týmu
- možnost osobního i profesního růstu
- příjemné pracovní prostředí
- benefity
- pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok a následně na základě hodnocení opět prodloužení nebo změnu na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování; po roce možnost čerpat příspěvky FKSP na dovolenou, rekreační, relaxační pobyty, relaxační a rekondiční cvičení, permanentky na relaxační masáže, plavání, příspěvek na penzijní připojištění

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Domov Sluníčko, Ostrava-Vítkovice, příspěvková organizace

Adresa:
Syllabova 2886 ,70300

Reagovat na nabídku Pracovník v sociálních službách § 116 a)