Kontroloři technické kvality

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
- Provádění důkladné vizuální a funkční kontroly výrobků (vstupní, mezioperační, výstupní), ke zjištění shody s předem stanovenými technickými specifikacemi a normami.
- Provádění testů a měření k ověření kvality, spolehlivosti a výkonu výrobků.
- Identifikuje a dokumentuje jakékoliv vady, odchylky nebo nedostatky ve výrobním procesu nebo výsledných výrobcích.
- Provádění analýzy dat a výsledků kontrol (statistické metody a nástroje k vyhodnocování výkonnosti a kvality).
- Účast na reklamačním řízení.
Požadavky:
- Zkušenosti s kontrolou kvality.
- Schopnost provádět důkladné vizuální a funkční kontroly.
- Schopnost číst a interpretovat technické výkresy a specifikace.
- Zkušenosti s měřením a používáním různých měřicích nástrojů a zařízení.
- Pečlivost, pozornost k detailům a schopnost pracovat v rámci přesně daných parametrů.
První kontakt e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Čeština

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: T - CZ, a.s.

Adresa:
Dělnická 475 ,53003
Internet:

Reagovat na nabídku Kontroloři technické kvality