Pracovník/pracovnice e-shopu

Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
Příjem a vyřizování objednávek z e-shopu; Komunikace se zákazníky; Práce s PC a administrativní činnost (fakturace, evidence zakázek aj.); Balení zboží a jeho příprava k expedici. Příjem a výdej zboží.

Požadujeme:
Trestní rejstřík bez záznamu; Pečlivost a důslednost; Dobré komunikační dovednosti, základní znalost práce na PC (MS Office); zodpovědnost, cílevědomost a samostatnost, vysoké pracovní nasazení. Znalost outdoorového a military vybavení - výhodou.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@army-surplus.cz
Poznámka:
Kontaktováni budou pouze vybraní uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu jednání.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ARMY SURPLUS TINERO s.r.o.

Adresa:
Polní 559 ,75002

Reagovat na nabídku Pracovník/pracovnice e-shopu