Lakýrníci - prášková lakovna

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

z: 9.10.2023 a: 21.12.2023 - osobní kontakt PO-PÁ, 8-14.00 hodin v místě výkonu práce
Požadavky:
- zkušenosti s lakováním, znalost technologie práškové lakovny výhodou, orientace v technické dokumentaci, ochota učit se novým věcem, zručnost, přesnost, pečlivost, spolehlivost, dobrá pracovní morálka, zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na stravování - stravenkový paušál, motivační příspěvky, životní pojištění, MultiSport karta, nadstandartní mzdové ohodnocení v závislosti na vykonané prác

Kontak: Petra Sokolová, telefonicky od 8:00 do 14:00 hod. na č.: 730 155 057, e-mail: petra.sokolova@nordicsteel.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: NORDIC STEEL s.r.o.

Adresa:
Masarykova 428 ,74245
Internet:

Reagovat na nabídku Lakýrníci - prášková lakovna